Az általános iskolai beiratkozás kijelölt időpontjai:

2017. április 20. csütörtök 8-19 óráig
   2017. április 21. péntek 8-18 óráig

ITT tekinthető meg a beiskolázással kapcsolatos hivatalos információk és a hozzá kapcsolodó iratminták.

Itt tekinthető meg intézményünk beiskolázási körzete.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

- A gyermek nevére kiállított személyi azonosító.
- A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány.
- Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás.
   * Óvodai szakvélemény.
   * Járási szakértői bizottság szakértői véleménye.
   * Sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.
- Nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről.
- Nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására vonatkozóan.

Programelőzetes, mire várjuk az érdeklődő gyerekeket, szülőket:

December 5.   Mikulásváltó óvodásoknak

Január 13. 16.30-18.00 Téli örömök

Február 16. 16.30-18.00 Sokszínű iskolánk - bemutatkozunk IDŐPONTVÁLTOZÁS!

Március 20. 8.00-10.00 Nyitott iskola - betekintési lehetőség

Fontos információk:

Az alsó tagozaton az oktató-nevelő munka nagy felmenő (1-4. osztályig) rendszerben folyik ugyanazon egy osztálytanító vezetésével.
A napközis nevelő pedagógusok napközis csoportban szervezik a délutáni tanulást 14.00-16.00-ig és a szabadidős programokat 17.00-ig.
Idegen nyelv oktatása: 1. osztályban választható szerb. Szakköri keretekben angol, német nyelv oktatása.
5. évfolyamtól, lehetőség van kínai nyelv tanulására.
5. évfolyamtól az informatikát csoportbontásban - megfelelő számítógéppark használatával tudják tanulni. ECDL vizsgára szakköri felkészítést biztosítunk.
Kiemelt figyelmet fordítunk a lemaradók felzárkóztatására, képességfejlesztésre, tehetséggondozásra.
Tanulóinkat tanulmányi versenyekre felkészítjük, indítjuk.
A felső tagozatos gyermekek szaktantermi rendszerben tanulják a tantárgyakat - szakos nevelők irányításával.
Arra törekszünk, hogy családias környezetben teljenek napjaik, második otthonukként jöjjenek hozzánk.

Amit kínálunk:

- Színvonalas felkészítés a továbbtanuláshoz,
- Idegen nyelv magas szinten oktatása,
- ECDL vizsgára felkészítés,
- Iskolabusz a bejáróknak,
- Rendszeres orvosi ellenőrzés, iskolafogászat biztosítása, védőnői szolgálat,
- Logopédus, fejlesztő pedagógus, gyógypedagógus,
- Sószoba,
- Diákönkormányzat,
- Iskolaújság, sulirádió, sulidiszkó.

Színvonalas szabadidős, oktatási-nevelési programok:

Kézműves, rajz szakkör; korrepetálás, tehetséggondozás; számítástechnika oktatás – csoportbontásban; interaktív táblás oktatás; sportpálya modern, korszerű (gumiburkolatú); családi nap; 7 próbás Kossuth-os próbák; angol – német fakultáció; házibajnokságok, sportkörök: kézilabda, kosárlabda, dzsúdó, foci, aerobic; kirándulás (Fehér tó, Vadaspark, Füvészkert), osztálykirándulások; színházlátogatás; hagyományteremtő szabadidős programok: darules, szüreti mulatság, libanap, téltemetés, tojásfa készítés, Halloween party; tanulmányi versenyek; tanulmányút Angliába; társas- és néptánc oktatás; télapóváltó óvodákkal

Bemutatkozó cikk